PR články

Úhlová vrtačka – když jste v úzkých

Že je vrtání na špatně přístupných místech nemožné? S tím je už konec. Úhlová vrtačka si hravě poradí s vrtáním v rozích, úzkých místech a dalších těžko přístupných místech kam se s klasickou vrtačkou nedostanete.

12.12 2012 - Celá zpráva

Bosch do zahrady jako dělaný

Trápí Vás vysoká tráva, přerostlé živé ploty, podzimní listí a další starosti, které k zahradě neodmyslitelně patří? Ušetřete si čas i peníze se zahradním nářadím Bosch.

24.08 2012 - Celá zpráva

Vybíráme bourací kladivo BOSCH

Bourací kladivo je neocenitelným pomocníkem při demoličních pracích. Společně se teď podíváme na to, jaká bourací kladiva nabízí jeden z největších výrobců nářadí BOSCH.

28.07 2012 - Celá zpráva

Bosch pro hobby i profesionální práci

Bosch je značkou ověřených kvalit, které pramení z mnohaletých zkušeností. Tradiční výroba a inovativní přístup dělá ze značky Bosch jednoho z nejlepších výrobců nářadí pro hobby i profesionální použití.

15.06 2012 - Celá zpráva

Příklepová vrtačka pro každého kutila

Čas od času je potřeba doma něco vyvrtat. Pro takové příležitosti je dobré, aby ve vaší kutilské výbavě nechyběla příklepová vrtačka. Ta hravě zvládne většinu vrtacích prací, které jsou doma potřeba.

15.05 2012 - Celá zpráva

Horkovzdušná pistole do každé dílny

Natěračské barvy jsou čím dál tím sytější, odolnější a déletrvající. Ovšem s tím jak maximalizuje výsledek natírání, musí jít ruku v ruce i nářadí, které nás barvy dokáže účinně zbavit. A tím je horkovzdušná pistole, na kterou nejeden pracant nedá dopustit.

09.04 2012 - Celá zpráva

Nářadí BOSCH pro přesnou práci

Pro domácí kutily, profesionální řemeslníky i na zahradu je nářadí Bosch tím správným pomocníkem. Nářadí Bosch představuje bezpečnou, efektivní a spolehlivou práci, která půjde od ruky.

04.04 2012 - Celá zpráva

Akumulátorové nůžky pro všestranné použití

Stříhání koberců, kůže, PVC a dalších materiálů bez námahy? Akumulátorové nůžky vám pomohou snadněji a rychleji stříhat nejrůznější materiály.

20.03 2012 - Celá zpráva
« < > »

RYCHLÝ KONTAKT

#

Mobil:

+420 737 933 980

eshop[zavináč]bosch-naradi-diamec.cz

Pracovní doba
Po - Pá: od 7.00 do 16.00
Vyzvednutí zboží probíhá nejpozději 15 minut před koncem pracovní doby.

Kudy se k nám dostanete?